SOTHYS to prestiżowa francuska marka, posiadająca ponad 60-letnie doświadczenie w kosmetyce profesjonalnej. Kremy, peelingi, toniki i szereg innych preparatów stosowane są do pielęgnacji twarzy i ciała. Wysoka jakość produktów gwarantuje profesjonalną oraz kompleksową opiekę nawet dla najbardziej wymagającej skóry.

SOTHYS oferuje także swoim klientom preparaty do pielęgnacji domowej, przedłużające efektywność zabiegów gabinetowych.


Zabieg nawilżający

Sekretem zabiegu jest kwas hialuronowy, który wiąże wilgoć w naskórku, aby uzyskać efekt świeżości, elastyczności i łagodnego kolorytu. Stosowane preparaty odżywiają, wygładzają i regenerują skórę.

Dla kogo: dla osób ze skórą suchą, podrażnioną.


Zabieg ujędrniający

Zabieg silnie regenerujący, przeznaczony do każdego rodzaju skóry dojrzałej, szczególnie suchej, z widoczną utratą jędrności. Gwarantuje wyjątkowe napięcie skóry, poprawiając jej spoistość oraz elastyczność. Napina skórę szyi, a także koryguje owal twarzy.

Dla kogo: dla osób ze skórą dojrzałą, zwiotczałą, pozbawioną sprężystości.


Zabieg sezonowy

Szczególnie przyjemny zabieg na twarz o smakowitym zapachu. Zabieg polecany szczególnie do skóry zmęczonej – zawiera koktajl oryginalnych, aktywnych składników o działaniu rewitalizującym i tonizującym. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, która potrzebuje natychmiastowego rozświetlenia i relaksu.  Zabieg dotleniający dostarcza niezbędną dawkę witamin, dzięki czemu skóra odzyskuje blask i zdrowy koloryt.

Koncepcja zabiegu określona jest zmianami pór roku, dzięki czemu wiosną i latem skóra jest promienna i jędrna, zaś zimą odżywiona i chroniona przed warunkami atmosferycznymi.

Dla kogo: dla osób ze skórą zmęczoną, pozbawioną blasku.